پوست و مو

درمان جوش صورت و رفع جای جوش

 • دلایل اصلی به‌وجود آمدن جای جوش

  وقتی جوش به‌وجود می‌آید، تا عمق پوست نفوذ می‌کند و علاوه بر پوست، به بافت‌های زیر آن هم آسیب می‌زند. بعد از اینکه جوش برطرف می‌شود، بدن شروع به تلاش برای اصلاح آسیب‌های حاصل از آن می‌کند. بدن برای این کار، دست به تولید کلاژن می‌زند. کلاژن در اصل ماده‌ای است که از پوست پشتیبانی می‌کند. در صورتی که بدن مقدار بیش از حد کم یا زیاد از این ماده تولید کند شما متوجه ایجاد جای زخم می‌شوید. نوع زخمی که مشاهده می‌کنید بستگی به میزان کلاژنی دارد که بدن شما تولید کرده است.

  ماسک ورقه ای ضدجوش بایوآکوا

  لینک محصول

  روش‌هایی برای از بین بردن جای جوش

  ماسک‌های لایه‌بردار برای بهبود ظاهر پوست استفاده‌ی گسترده‌ای دارند. اگر پوستتان دچار چروک یا جای جوش شده است، این ماسک‌ها به شما کمک می‌کنند خودتان را از این نشانه‌های پیری به‌سرعت خلاص کنید.

  دلیل ماندگاری جای جوش چیست؟

  معمولاً زمانی که روزنه های باز پوست توسط چربی های اضافی بدن پر شوند، به صورت دانه هایی قرمز رنگ در پوست ظاهر میشوند.میزان عمیق بودن این جوش میزان آسیب دیدگی بافت پوست صورت و بدنتان را تعیین میکند. بنابراین هرچه که جوش صورت عمقیتر باشد، میزان آسیبی که پوست صورت وارد شده بیشتر میشود. حتی اگر زمانی زیادی برای درمان جوش یا آکنه صرف نکنید، قطعاً باید یک الی دو ماه صبر کنید تا روند از بین رفتن جای جوش آغاز شده و زخم ایجاد شده از بین برود

  چند نکته‌ی دیگر برای از بین بردن جای جوش

  • جوش و آکنه را نکَنید. این کار باعث خون‌ریزی آنها می‌شود و در ترمیم آنها اختلال ایجاد می‌کند.
  • حتی اگر جوش، احساس خارش و سوزش داشت آن را فشار ندهید و دست‌کاری نکنید. این کار باعث تخریب پوست و ایجاد زخم می‌شود.
  • آب و مایعات زیادی بنوشید. مصرف میوه هم باعث می‌شود پوست زودتر ترمیم شود.

   

  سرم درمان جای جوش و اسکار بایو آکوا

  سرم ضد جوش و ترمیم کننده بایو آکوا با برخورداری از کلاژن، ویتامین E و ترکیبات گیاهی، منافذ پوست را کوچک میکند و مانع از بوجود آمدن جوش میشود. سالیسیلیک اسید موحود در این محصول از شناخته شده ترین ترکیبات ضد آکنه است و با پاکسازی چربی و سلول های مرده از منافذ پوست، علاوه بر درمان آکنه، از بوجود آمدن مجدد آن جلوگیری میکند.

  این محصول بافت پوست را ترمیم میکند و بافت های زیرین پوست را بهبود میبخشد، بنابراین در از بین بردن لک و جای جوش عملکرد موثری دارد.

  سرم ضد جوش و ترمیم کننده بایو آکوا با کنترل چربی و رطوبت پوست، وضعیت پوست را متعادل میکند و با روشن کردن رنگ پوست، پوستی شفاف و یکدست را برای شما به ارمغان می آورد.

   

  لینک خرید محصول

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید