آرایشی و زیبایی, پوست و مو

علل و راه های درمان چروک شدن پوست صورت

 • زمان می تواند مهم ترین عامل پیری پوست باشد، اما تنها دلیل آن نیست. پوست به دلایل  مختلفی با افزایش سن و به تدریج قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد. برخی از این موارد خارج از کنترل شما هستند در حالی که می توان از برخی دیگر جلوگیری کرد. به طور کلی نمی توانید از پیری پوست فرار کنید، اما مطمئناً می توان روند پیشرفت آن را به تأخیر انداخت و اثرات آن را کاهش داد.

  علایم چین و چروک پوست

  چین و چروک عمقی و ناهنجار : چین و چروک خطوط و شکن‌هایی که در پوست شکل می‌گیرند. برخی چین و چروک می‌توانند به خطوط و حفره‌های عمقی تبدیل شوند و به ویژه در اطراف چشم‌ها، دهان و گردن قابل رویتند.

   

  سرم ترميم‌كننده صورت روند محو و كمتر شدن علائم پيري و افتادگي صورت را كاهش و پوست‌هاي آسيب ديده از آفتاب و جراحت را ترميم مي‌كند. از طرفي پوست شما درخشش و شادابي خود را در مدت كوتاهي با مصرف اين سرم بازمي‌يابد و جلوه‌اي  زيبا، صاف، يكدست و جوان به پوست شما مي‌دهد.

  سرم طلا 24 عیار CINDYNAL

  سرم ضد چین و چروک گلدزن طلای 24 عیار، با ترکیباتی که دارد باعث می شود سریع جذب پوست شود و کلاژن سازی را در پوست تحریک می کند ذراتی که در این محصول وجود دارند به نوسازی سلول های پوست کمک بالایی می کند همچنین گردش خون را افزایش می دهد که همین گردش خون،باعث برگرداندن انرژی از دست رفته سلول ها می شود.سرم گلدزن، با مایع طلایی رنگ در داخل یک شیشه قرار گرفته است که این مایع،یک مایع اکلیلی است این سرم علاوه بر رنگ و جذابیتی که دارد کارایی فوق العاده عالی و خوبی دارد که همین باعث می شود تا طرفدارهای این محصول را بیشتر کند و بیشتر از آن استفاده کنند.

   

  سرم طلا 24 عیار CINDYNAL

  لینک محصول

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید