آرایشی و زیبایی, پوست و مو

چگونگی داشتن پوست صاف و شفاف

 • برای داشتن پوستی روشن: برنامه مرتبی داشته باشید.
  برای روشن نگه داشتن پوستتان، شما احتیاج دارید که برنامه ای منظم برای محافظت از پوستتان داشته باشید. در اینجا یک برنامه ساده را به شما معرفی میکنیم که می توانید ان را به کار ببندید.

   پاک کردن صورت را به طور صحیح انجام بدهید.
  این اولین قدم در برنامه مراقبت  از پوستتان است. مطمئنا دوست دارید آن را به درستی انجام بدهید. اما چگونه:
  گام اول: تمیز کننده درست و مناسب را پیدا کنید. به دنبال ماده ای باشید که خیلی خشن نباشد اما  حاوی مواد ضد اکنه مثل اسید سالیسیک باشد.

  گام دوم:  قبل از استفاده از تمیزکننده، از آب گرم( اما نه داغ) برای  نمدار کردن صورتتان استفاده کنید.

  گام سوم: ماده تمیز کننده را روی پوست قرار بدهید و به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیق ماساژ بدهید سپس با آب ولرم آن را بشویید. مرطوب کننده دوست شماست.
  اگر پوستتان چرب است احتمالا به فکر عدم استفاده از مرطوب کننده می افتید، اما این فکر درستی نیست.  اگر پوستتان را خیلی خشک  کنید  این کار فقط سبب می شود که پوست شما روغن بیشتری  ترشح کند که این به نوبه خود جوشهای بیشتری را درست می کند.

  کرم روغن اسب بایوآکوا

  کرم روغن اسب بایوآکوا یکی از بهترین محصولاتی است که می تواند به کمکتان شتافته و در رفع مشکلات پوستی، شما را یاری رساند. روغن اسب برای پوست می تواند بسیار مفید واقع شود از جمله فواید آن: رطوبت رسانی و تنظیم چربی مورد نیاز پوست صورت است. کرم صورت چند منظوره ی روغن اسب بیوآکوا، براق شدن و درخشندگی پوست، تقویت رطوبت پوست صورت، و کمرنگ کردن و حتی الامکان رفع چین و چروک پوستی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد.

  در واقع می توان از کرم روغن اسب به عنوان یک ترمیم کننده ی فوق العاده یاد کرد. کرم روغن اسب بایوآکوا قابلیت ترکیب با دیگر روغن های مراقبت پوستی را دارد و به این صورت، شما می توانید هرچه بیشتر پوستتان را مراقبت و از پیری و چین و چروک جلوگیری کنید. پماد روغن اسب، مخصوص پوست های خشک و حساس تهیه شده اما استفاده ی از این کرم روغنی، برای انواع پوست، بلامانع و مفید است چرا که مقدار چربی و رطوبتی که به پوست می رساند بسیار مناسب است و مشکلی برای انواع دیگر پوست ها به وجود نمی آورد. روغن اسب بیوآکوا در تمیز نگه داشتن پوست صورت، دست و بدن، بسیار تاثیر گذار است.

   

   

  لینک محصول

   

   

  طریقه ی مصرف روغن اسب برای پوست

  کافی است مقدار کمی از روغن اسب را برداشته و روی پوست تمیز آن را بمالید و به مدت 2 الی 5 دقیقه ماساژ دهید. ماساژ پنج دقیقه ای روغن اسب روی پوست، زیبایی آن را تضمین می کند. برای تاثیرگذاری بیشتر کرم روغن اسب می توانید از تونرها و سایر لوازم مراقبتی پوستی معتبر استفاده کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید